HappyMary®, přirozená kosmetika s příběhem..

Přemýšleli jste nad tím, že budete investovat do sebe, místo abyste utráceli za kosmetiku zbytečně? Poznejte náš kosmetický minimalismus, ve kterém jste na prvním místě vy, vaše zdraví a příroda!

Máme pro vás návrh: vyzkoušejte naše balzámy a krémy. Dermatologicky testované, vyvinuté pro co nejpřirozenější péči o vaši pleť, bez nadbytečných chemických přísad.
A pochopitelně s nádechem luxusu.

Nabízíme vám příběhy žen, kterým HappyMary® změnila pohled na péči o sebe.

Pište nám i vy své příběhy o tom, jak vám HappyMary® pomohla k odkrytí vašeho přirozenému půvabu.

Více najdete i na našem Facebooku

Simona W., 41 let, nehtová designérka

Dlouho jsem hledala a zkoušela nějakou kosmetiku, která by mi skutečně vyhovovala a stálo mě to i dost peněz. Když už jsem si myslela, že mi něco vyhovuje, tak ne na dlouho, všechno mělo nějaké „ale“. Byla jsem bezradná a měla jsem štěstí, že se objevila HappyMary®. Byla jsem opravdu mile překvapena a okouzlena dotekem přírody, který mě hladil po každém namazání, pleť mám viditelně lepší a zjemnily se mi i vrásky. Happy Mary® je opravdu neuvěřitelně příjemná a moje pleť ji miluje.

Mirka N., 64 let, redaktorka

Používám průběžně celou škálu krémů, v poslední době si moje pleť oblíbila třeba suché oleje. Měla jsem ale stále problém s odličováním mých citlivých očí. Vyzkoušela jsem na doporučení čistící balzám a mám vybráno. Žádné svědění očí, žádné otoky. Tvrdím, že osudné je nepokusit se – vyzkoušet něco nového.

Karolína V., 25 let, kadeřnice

Mám velmi ráda přírodní kosmetiku a proto jsem chtěla vyzkoušet také tuto značku, která je novinkou na trhu. Zajímalo mě, jak bude reagovat moje pleť, která je smíšená a jen tak něco jí nesedí. Růžový krém je super, mám díky němu hebkou a rozzářenou pleť.  Vykoušela jsem i odličovací balzám a myslela jsem, že to není pro mě s mou smíšenou pletí, ale už na něj nedám dopustit, je to opravdu bájo kosmetika. A chodí mi na ni mamka….

Žofie S., 30 let, osobní asistentka

Čisticí balzám jsem používala 14 dní pravidelně a zmizely mi černé tečky na nose. Moje kosmetička měla radost a já také. Mám každý den dobrý pocit, protože kvůli mému pohodlí a dobrému pocitu netrpí žádná zvířátka.

Michaela S., 26 let, produkční

„Dlouhodobě jsem trpěla na problémy s pletí na obličeji. Byla jsem už zoufalá. Někdy v roce 2013 se mi objevilo akné na čele, které se pravidelně vracelo. Táta mi vždycky ukazoval na tvář a ptal se: „Co to tam zase máš?“ Na sebevědomí mi to moc nepřidalo, to je pravda. Snažila jsem se upravit jídelníček, víc pít, nasadila jsem těžký kalibr v podobně drahé zahraniční kosmetiky. Pomohlo to, ale jenom trochu. Akné se stejně s železnou pravidelností vracelo. Už jsem nevěděla, co dál a chtěla jít k dermatologovi a na injekce. Poměrně náhodou jsem se dozvěděla o Happy Mary. Nedůvěřivě jsem čichla k jednomu z krémů a nanesla jej na pleť. Už po týdnu pravidelného užívání 2x krát denně se mi pokožka na obličeji vyhladila a po akné nebylo téměř památky. Jsem naprosto nadšená a chci víc. Takže jsem si objednala celou sadu a strašně se těším na další péči. Mohu Happy Mary jenom doporučit.“