HappyMary

Jsem romanticky založená rebelka, duchem stále malá holka, (ač už je mi přes 40:-), která si dala za cíl přinést ostatním holkám do života něco hezkého 🙂 

Základy chemie a vášeň dělat věci jinak než je obvyklé, jsem získala již na chemické průmyslovce. Vysoká škola (Zdravotně sociální fakulta) mi dodala holistický náhled na věci kolem.

Kosmetiku sama vymýšlím, testuji na širokém okolí, kamarádech a dobrovolnících a poté ji vyrábím ve své vlastní laboratoři. 

Dělám to proto, že jsem dosud nenašla (a už ani nehledám:-) kosmetiku, která by mě uspokojila. Moje “hysterická” pleť mnoho věcí nesnese a vzhledem k tomu, co vše je možné v kosmetickém průmyslu potkat, se jí ani nedivím:-)

Suroviny vybírám podle více kritérií. Na prvním místě je pro mě účinek na pleť a kvalita.  Spolupracuji s dodavateli svých surovin, testuji vzorky a zjišťuji, co je pro pleť přínosné. A jestli účinné látky snese. 

Všechny výrobky mají originální recepturu, která vznikla v naší laboratoři a byly uvedeny na trh s dodržením přísných podmínek, které společně s celým holčičím týmem ctíme a dodržujeme. Složení některých výrobků průběžně inovujeme, aby bylo co nejúčinnější. 

Dalším kritériem je udržitelnost. Pro mě to znamená, že nepoužíváme suroviny vyrobené z palmového oleje ani suroviny, které nejsou obnovitelné. To, že nevyužíváme k výrobě ropné produkty, beru jako samozřejmost.

Za třetí: pocit hebkosti a ženskosti. Pocit rozmazlování při používání výrobků je u nás přímo vyžadován už při vývoji, protože je to něco, co si zaslouží každá z nás. Součástí ženství není jen jeho jemná podstata, ale také určité individuální sebevyjádření. V každé z nás je i malá rebelka, která přes jemnost a hebkost dovede občas vystrčit drápky. To je důvod, proč některé naše produkty jdou tak trochu proti proudu a používají se jinak než je obvyklé.

Proto HappyMary není jen kosmetika, je to osobní cesta a oslava ženství. 

Vždy jsem si přála dělat věci, které mají pro mě hlubší smysl. HappyMary tu je pro všechny ženy, které už zapomněly, že jsou krásné jen proto, že jsou. Že už sama existence ženy znamená přirozený půvab. Proto vyrábíme tzv. přirozenou kosmetiku, která jemně, hebce, avšak účinně pečuje o ženskou pleť a probouzí přirozené ženství.

Probuzení přirozeného půvabu a zvýšení pocitu štěstí a radosti je hlavním posláním Happy Mary.

 1. Hello There. I found your blog the use of msn. This is a really well written article.

  I’ll be sure to bookmark it and come back to learn extra of your useful information. Thank you for
  the post. I will certainly return.
  hemp ointment

 2. First of all I would like to say fantastic blog! I had a quick question in which I’d like to ask if you
  do not mind. I was curious to know how you center yourself and clear
  your thoughts before writing. I have had trouble clearing my mind in getting my
  thoughts out. I truly do enjoy writing but it just seems like the first
  10 to 15 minutes are wasted just trying to figure out how to begin. Any suggestions or tips?
  Thank you!
  does cbd bud have thc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *