přirozená kosmetika s příběhy

Děláme prostě věci jinak.
HappyMary je jedinečná česká kosmetická značka, která spojuje vědu s přírodou a vyvíjí kosmetiku podle potřeby zákazníků.
Sídlíme v Jihočeském vědeckotechnickém parku a vyrábíme v naší laboratoři pleťovou kosmetiku na špičkové úrovni. Kosmetika neobsahuje parabeny, syntetické konzervanty ani živočišné suroviny. Zato je plná účinných, pleti přirozených složek.
Za každým výrobkem stojí osobní příběh žen a mužů, kterým právě takový výrobek na trhu chyběl. Vítejte ve světě plném půvabu a růží. Ve světě, kde nejdůležitější osoba jste Vy.

Nabízíme Vám příběhy žen, kterým HappyMary® změnila pohled na péči o sebe.

Pište nám i vy své příběhy o tom, jak vám HappyMary® pomohla k odkrytí vašeho přirozenému půvabu.
Vaše Mary, zakladatelka firmy

Simona W., 41 let, nehtová designérka

Dlouho jsem hledala a zkoušela nějakou kosmetiku, která by mi skutečně vyhovovala a stálo mě to i dost peněz. Když už jsem si myslela, že mi něco vyhovuje, tak ne na dlouho, všechno mělo nějaké „ale“. Byla jsem bezradná a měla jsem štěstí, že se objevila HappyMary®. Byla jsem opravdu mile překvapena a okouzlena dotekem přírody, který mě hladil po každém namazání, pleť mám viditelně lepší a zjemnily se mi i vrásky. Happy Mary® je opravdu neuvěřitelně příjemná a moje pleť ji miluje.

Mirka N., 64 let, redaktorka

Používám průběžně celou škálu krémů, v poslední době si moje pleť oblíbila třeba suché oleje. Měla jsem ale stále problém s odličováním mých citlivých očí. Vyzkoušela jsem na doporučení čistící balzám a mám vybráno. Žádné svědění očí, žádné otoky. Tvrdím, že osudné je nepokusit se – vyzkoušet něco nového.

Karolína V., 25 let, kadeřnice

Mám velmi ráda přírodní kosmetiku a proto jsem chtěla vyzkoušet také tuto značku, která je novinkou na trhu. Zajímalo mě, jak bude reagovat moje pleť, která je smíšená a jen tak něco jí nesedí. Růžový krém je super, mám díky němu hebkou a rozzářenou pleť.  Vykoušela jsem i odličovací balzám a myslela jsem, že to není pro mě s mou smíšenou pletí, ale už na něj nedám dopustit, je to opravdu bájo kosmetika. A chodí mi na ni mamka….

Žofie S., 30 let, osobní asistentka

Čisticí balzám jsem používala 14 dní pravidelně a zmizely mi černé tečky na nose. Moje kosmetička měla radost a já také. Mám každý den dobrý pocit, protože kvůli mému pohodlí a dobrému pocitu netrpí žádná zvířátka.

Michaela S., 26 let, produkční

„Pravidelně kupuji kosmetiku HappyMary, na kterou jsem dostala doporučení. Chci Vám Mary osobně poděkovat za úžasné produkty, které tvoříte. HappyMary mi opravdu změnila život a zlepšila sebevědomí, protože mám teď pěknou pleť, která vypadá jako porcelán. Díky moc. Pokračujte dál ve svojí práci, je to skvělé.“